indexkurumsalprojelerimizsiparisiletisim

 

Modela Maket:

Maket uygulama, maket malzemeleri imalatı ve satış hizmetleri:

Değerli Mimarlar ve Mühendisler, Değerli Müteahhitler,

Projelerinizi şekillendirirken toplumun her kesimine daha çağdaş, daha uyumlu bir yaşam biçimi sağlama amacı güttüğünüzü biliyoruz ve harcadığınız bu emeğe saygı duyuyoruz. Bu süreçte projelerinizi hazırlarken elbette ki teknolojik yöntemleri kullanarak üç boyutlu görünüşler ve animasyonlar oluşturmak günün gereğidir.

Bizler sizin bu emeklerinize başka bir açıdan katkıda bulunmayı düşünüyoruz. Yirmi yılı aşkın süredir farklı proje başlıklarında mimari maket çalışmaları yapmaktayız. Gereksinim duymanız halinde sizlerle birlikte çalışmak ve maket yapımı konusunda size hizmet vererek projelerinize katkıda bulunmak bizi mutlu edecektir.

Model A maket bu konudaki gereksinimlerinizi karşılamak amacıyla,CNC ve lazer kesim gibi günün teknolojilerinden de destek alarak kaliteli iş ortaya çıkarmayı, işi en uygun fiyata yaparak ve zamanında teslim ederek Müşteri Memnuniyetini sağlamayı ilke edinmiştir.

Maket uygulamaları : Yapılarda Dış kütle maketi ve Kat Plan maketi olmak üzere ve projeye uygun ölçeklerde 1/20, 1/50, 1/100, 1/200 ve 1/500 olarak yapılır. Arazi ve şehir plan maketlerinde projeyi en uygun şekilde ifade etmeye yönelik olarak 1/1000, 1/2000, 1/5000, 1/10000 gibi ölçekler uygulanır.

Maket uygulama gurupları : Villa, Toplu Konut, Sanayi Tesisleri, İş ve Alışveriş Merkezleri, Otel ve Turistik Tesisler, Spor Kompleksleri, Eğitim ve Sağlık Yapıları, arazi ve şehircilik maketleri v.s. Bizi yakından tanımak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bize Ulaşın:

 

Bizi yakından tanımak için lütfen aşağıda belirtilen iletişim bilgilerimizden bize ulaşınız...

Modela Maket

Maket uygulama, maket malzemeleri imalatı ve satış hizmetleri:

E-mail : modela@modelamaket.com
E-mail : modelamaket@gmail.com
Gsm : 0532 4550743
Adres : Halitpaşa Mah. 2. Filiz Sok. Montanya Evleri Zeytin Blok D:4 Mudanya-BURSA